Menu Close

Išvyka į LR Seimą ir Valdovų rūmus

Lapkričio 09 dieną priešmokyklinio ugdymo grupių „Kiškučiai“ ir „Saulutės“ vaikai lankėsi Lietuvos Respublikos Seime ir Nacionaliniame Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų muziejuje. Kelionė prasidėjo LR Seime. Čia mažuosius Lietuvos piliečius sutikusi gidė pakvietė paklaidžioti Seimo rūmų labirintais, supažindino su parlamento darbu, paskirtimi ir istorija. Ekskursijos metu ugdytiniai turėjo progą apžiūrėti konferencijų ir seimo posėdžių sales, koridoriuose pasisveikinti su seimo nariais, klausytis gidės pasakojimų apie Seime vykstančius renginius bei parodas. Priešmokyklinukams didžiausią įspūdį paliko LR Seimo istorinė Kovo 11-osios salė, kurioje smagiai galėjo išbandyti Seimo narių ir ministrų kėdes, inscenizuoti balsavimą ir įstatymų priėmimą.

Nuoširdžiai dėkojame Seimo narei Editai Rudelienei ir padėjėjai Indrei Martusevičienei už rūpestį, šiltą priėmimą ir saldainius.

Toliau kelionę tęsė Valdovų rūmuose, kur dalyvavo edukacinėje ekskursijoje „Pasivaikščiojimas muziejaus karalystėje“. Vaikai susipažino su istorijos ir kultūros paveldo karalyste – Valdovų rūmų muziejaus ekspozicijomis. Sužinojo, kas yra muziejus, kokias senos istorijos paslaptis jis saugo ir kaip čia reikia elgtis. Apžiūrinėdami vitrinas ieškojo pasislėpusių archeologinių radinių, kartu su gide aiškinosi jų istoriją. Vaikščiodami po papuoštas rūmų menes, mokėsi nusilenkti valdovui, pasidabino karūnomis, išgirdo visokių įdomybių apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją bei jos valdovus.

+48

Skip to content